Müügitingimused

Käesolevad Thorsen Grupp OÜ broneerimissüsteemi kasutustingimused (edaspidi Üldtingimused) reguleerivad aadressil www.thorsen.ee asuva rakenduse (edaspidi Broneerimissüsteem) haldaja ja Broneerimissüsteemi kasutaja (edaspidi Ostja) vahelisi õigussuhteid. Need tingimused hõlmavad Thorsen Grupp OÜ poolt pakutavaid teenuseid ja tooteid, sealhulgas ehitusmaterjalide müüki ja transporditeenuseid.

1. Teenuste Kasutamine


1.1 Thorsen Grupp OÜ pakub Broneerimissüsteemi kaudu võimalust sõlmida ostu-müügilepinguid, mis on seotud nende poolt pakutavate teenuste ja toodetega. Täpne teenuste ja toodete loetelu on esitatud meie veebilehel.

1.2 Ostja, olles vähemalt 18-aastane füüsiline või juriidiline isik, kinnitab, et on Üldtingimustega tutvunud ja nõustub neid järgima.

2. Müügigarantii ja Vastutus
2.1 Thorsen Grupp OÜ vastutab müüdavate materjalide kvaliteedi eest kuni nende kohaletoimetamiseni. Ostjal on õigus nõuda puudusega materjali asendamist või taganeda müügilepingust, kui asendamine pole võimalik.

3. Hinnad ja Maksetingimused
3.1 Kõik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Makseid saab sooritada läbi meie turvalise maksesüsteemi.

4. Tarne
4.1 Materjalid toimetatakse kliendi määratud asukohta vastavalt lepitud tarneajale. Kõik transpordiga seotud kulud on kirjeldatud veebilehel.

5. Taganemisõigus ja Vaidluste Lahendamine
5.1 Klientidel on õigus lepingust taganeda teatud tingimustel, mis on määratletud Üldtingimustes. Vaidlused lahendatakse esmajärjekorras läbirääkimiste teel või kohtu kaudu, kui kokkuleppele ei jõuta.